Referentsid

Toomas Kuik, tegevdirektor
AS Esmar Ehitusel on olnud heameel teha koostööd, kuna oleme koheselt saanud büroolt abi nii õigushinnangute saamiseks kui ka õigusabi oma probleemide lahendamiseks ja seda just riigihangetega seonduvalt. Olen ka teistele oma valkonnas tegutsevatele ettevõtjatele soovitanud kasutada Waldrand Law teenuseid.
Oleg Shvaikovski, Elion Ettevõtted AS, Strateegilise Arenduse Keskus, direktor
Oleme Tõnu Metsääre teenusega väga rahul – tema asjatundlik lähenemine on toonud häid tulemusi ning koostöö on kulgenud igati sujuvalt.
Arvi Liivik, Aktsiaselts ESPAK, juhatuse liige
Koostöö Waldrand Lawga on olnud konstruktiivne ja tulemuslik.
Rein Elevant, Citypark Eesti OÜ, juhatuse liige
Citypark Eesti OÜ ostab õigusabi teenust Waldrand Lawlt. Võime kliendina kinnitada, et õigusabi on olnud väga professionaalne ja lisaks iseloomustab Waldrand Lawd äärmiselt põhjalik suhtumine kliendi probleemidesse. Osutatud õigusabi tulemusena on kliendi ootusi ületatud, mis on väga meeldiv. Oleme kliendisuhtes kogenud ka asjaajamise korrektsust. Kõik kokkulepped mis on sõlmitud kas suulises või kirjalikus vormis, on pidanud. Isiklikult olen kogenud, et Tõnu Metsäär on väga meeldiv vestluspartner ja õigusalastes küsimustes väga laia ampluaaga. Soovitaksin meeleldi Waldrand Law teenuseid kasutada neil isikutel, keda huvitaks probleemide lõplikud lahendused.
Tõnis Kulm, AS MicroLink Eesti, müügiosakonna juht
Olen Tõnuga teinud koostööd erinevate omandi vaidluste ja ostu-müügi lepingute koostamise/läbirääkimistega seoses. Tõnu on alati olnud heaks partneriks kelle otsekohene, selge ja lahendusele orienteeritud juriidiline ja äriline „sisend“ on olnud hindamatuks väärtuseks pikaajalise eduka koostöö saavutamiseks partneritega.
Dmitri Dementjev, Rebala Ratsaspordi Klubi, juhatuse liige
Несколько адвокатов, лишь бегло ознакомившись с делом и узнав фамилию ответчика отказывались браться за эту работу, а учитывая явную ангажированность, которую позволил проявить себе суд, достигнутая нами победа в самом деле превосходит все ожидания.
Jens Meyer , 123domain.eu - Die Domainmanager Ingenit GmbH & Co. KG, Dortmund
123domain.eu offers international domain management for major businesses worldwide. For all matters regarding domains in Estland (.ee - trustee services, legal matters) we are cooperating with "Waldrand Law" since several years. We - and our customers - are very satisfied with this cooperation and their prompt and competent services!
Marko Err, EL Konsult OÜ, tegevpartner
EL Konsult ja Waldrand Law koostöö on kestnud 8 aastat. Selle aja jooksul on Waldrand Law teenuseid iseloomustanud kiirus, professionaalsus ning usaldusväärsus. Loodame meie koostöö jätkumisele ka tulevikus.
Risto Rosimannus , Wide Media OÜ, juhatuse liige
Waldrand Lawga on meie koostöö laabunud väga hästi. Reageerimine on kiire ning tagasiside väga konkreetne ja selge, oleme kõik oma juriidilised probleemid saanud ilma komplikatsioonideta lahendatud. Julgen kindlalt soovitada.
Marco Hoffmann, Bereichsleiter InterNetX GmbH, Regensburg
We've been on the search for a reliable partner in Estonia. We appreciate the reliability, accuracy and speed with which our requests are processed by Waldrand Law.
Piret Prinzmann, Online Raamatupidamine OÜ juhatuse liige
Firmaga Waldrand Law on olnud mul väga mugav asju ajada. Tõnu Metsäär on olnud meie koostöös väga abivalmis, täpne ja kiire (on tulnud omalt poolt vastu, kui on olnud kiire vajadus mingi lepingu järele). Samuti on ta väga kompetente: arutame alati läbi lepingu vm dokumendi eesmärgi ja vajaduse, ning vastavalt sellele valmib siis lõplik leping. Tänud meeldiva koostöö eest!
Ivo Rebane, Guru Projekt OÜ, arhitekt, juhatuse liige
Minu kokkupuuted Tõnu Metsäärega on olnud meeldivad ning tulemuslikud. Nende emotsionaalsete ning ebameeldivate kohtuskäimiste jooksul sain aru, et kohtu tee jalge alla võtnuna pead moodustama oma esindajaga väga tugeva tandemi. Juristil on alati info faktide kohta piiratud, kaitstavatel on aga piiratud teadmised juriidikas.
Rain Berezin, Pafer AS, juhatuse liige
Koostööd alustasime juba eelmisel sajandil, seega on tänaseks koostöö sujunud meeldivalt juba üle 10 aasta. Kogu sellel perioodil oleme saanud väga professionaalset õigusabi lepingute koostamisel, haldusmenetlustes ja teisteski probleemides kus õigusabi vajasime. Julgen soovitada Waldrand Law teenuseid ja õigusabi kõigile abivajajatele.
Markku Lahtinen, OPV-automaatti Oy
Olen käyttänyt Waldrand Law`ta aina kun olen tarvinnut laki neuvontaa Eestissä, voin suositella koska palvelua saa suomen kielellä ja hinnat ovat kohtuulliset.